| Xp4iN a întrebat:

Cine a castigat balonul de aur 2013?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

încă nu s-a desemnat, cel mai probabil ribery îl va câştiga deoarece bayern a câştigat tot anul trecut

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Balonul de Aur 2013 nu a fost acordat inca, ceremonia decernarii Balon D'Or va avea loc la inceputul lunii ianuarie. Ultimele 4 Baloane de Aur au fost castigate de Lionel Messi.

| Danysan a răspuns:

Inca nu se stie -Mai e pana atunci.

| mihaibrad a răspuns:

Pe data de 9 decembrie se va face cunoscut numele celor cinci finalisti, care vor trebui sa astepte pana pe data de 13 ianuarie 2014, cand se va face cunoscut marele castigator al trofeului.

| mihaibrad a răspuns (pentru mihaibrad):

Raspunsurile de mai sus sunt varza, crede-ma. Abia in ianuarie aflam

| pinkstargirl a răspuns:

Ronaldo. Uite si site-ul dupa care am aflat eu! Sper sa iti fie fost de folos. http://www.sport.ro/......d-alt.html

| Stefan_Valentin_1976 a răspuns:

Leo Messi

| Stefan_Valentin_1976 a răspuns:

Da scuze inca nu se stie am crezut ca intrebi de ultimul castigator al balonului de aur si de aceea am raspuns Leo Messi, cat despre cel ce va castiga urmatorul balon de aur se va alege mai mult ca sigur dintre Ribery, Ronaldo, Messi si Ibrahimovici, eu unul sper sa nu fie Ronaldo ci oricare dintre ceilalti trei, daca as vota eu cu siguranta as vota : IBRAHIMOVICI