| Boobsy a întrebat:

Cine a incercat Gymform Total Abs?
PS. Dacă n-ai incercat aparatul ce rost are sa-ti lasi o parere răutăcioasă pe lângă subiect? Sa raspunda doar cei in temă, cei care au încercat

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Vad ca nu a raspuns nimeni si chiar daca nu am incercat iti pot spune ca nu functioneaza asa de bine pe cum crezi. Daca esti plinut, este absolut inutil pentru ca trebuie sa ai un procentaj mic de grasime corporala sa se vada patratelele iar aparatul nu ajuta deloc la slabit. Daca esti FOARTE slab, se vor vedea mici rezultate, totusi decat sa inverstesti banii aia, mai bine faci exercitii (mai ales ca abdomenul include mult mai multi mushi, aparatul iti lucreaza doar patratele si nu este suficient pentru un abdomen frumos). Iti garantez ca cei din reclame arata asa pentru fac sala si folosesc aparatul strict in reclame (nu il folosesc ca metoda de intretinere sau tonifiere).

| Boobsy explică (pentru AlexCristi97):

Mersi! Stiu ca ai dreptate, dar uneori parca tot vazand aceleași lucruri incepi sa-ti pui intrebari. (Scopul reclamei)
Sincer? M-am uitat si la fetele lor, abia puteau sa mimeze vreo reacție, incat iti dădea 100% ideea ca e fals.
Tot vazand am vrut să văd dacă e cu adevărat bun la ceva. M-am plictisit de aceste reclame

1 răspuns: