| ΛᄂΣX a întrebat:

Cine a jucat mai bine in real madrid-barcelona?
dau funda.

Răspuns Câştigător
| TheSpecialOne a răspuns:

RMCF a fost mult superioara Barcelonei in ultimul meci direct, puteau castiga daca nu faceau cateva greseli copilaresti si daca albitrul nu tinea cu Barca... uitati-va de exemplu la faultul facut de Alves in careu cand s-a dat penalty. Alves avea galben si nu la primit nici macar pe al doilea iar un jucator de-al lui Murinho a primit galben pentru o faza asemanatoare la mijlocul terenului...

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Barcelona,Real stătea mai mult în apărare si dupa aia contraatac

| ZEU93 a răspuns:

Barcelona a avut posesia mai buna (cu mult) dar a avut si real ocaziile ei big grin (sunt fan real)

| Claudiu2011 a răspuns:

Barcelona clar.mai ales ca a avut si in prima repriza penalty clar.trebuia sa bata barcelona.dar asta e.e bun egalu ia ajutat sa castige campionatu egalu asta. urmeaza cupa si ch league. sper sa le castige pe toate.

| andrei_1403 a răspuns:

Ambele s-au folosit de contraatac.ambele au fost egale

| sceptic a răspuns:

Arbitrul

| liveforsport a răspuns:

Barcelona re mai multa tehnica prin messi, insa real are viteza mai mare decit barcelona si pot sa va spunca chiar daca barca a dat mai multe pasuri, Real a dat mai putine pase insa pai precise decit a barcei, in final cred ca a fost un meci egal si corect, vom vedea si celelalte episoade din EL CLASSICO... TO BE CONTINUEDhappy
FUNDA?

| MarisAlin a răspuns:

Eu

| Anonim_3964 a răspuns:

Chiar daca tin cu Real, Barca a jucat mai bine

| jean_6470 a răspuns:

A treia. Care e Otelul Galati. Forta sa fie cu tine Dorinele.