| anonim_4396 a întrebat:

Cine a mers la sală dinamic fitness club din bulevardul Timișoara? Merita?

1 răspuns:
| Shimozukushiki a răspuns:

Am fost eu acolo. Sincer să fiu...m-am plin de speranță și de bucurie, și m-am întors dezamăgit. Nu știu care e faza de merge așa multă lume acolo, că mie nu mi se pare cine știe ce. Sala mi se pare foarte mică și foarte înghesuită. În fine. nu văd de ce toată lumea vede „câinii cu covrigi în coadă" acolo că mie nu mi se pare.