| radish a întrebat:

Cine castiga Euro 2012? thinking

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Spania

| Purec a răspuns:

Nu stiu cine castiga, dar favorita mea e Portugalia ( asta si pentru ca am pariat pe ea o suma buna inca de la inceput) happy

| Robertofachiru a răspuns:

Romania! Funda?laughing

| Christin1999 a răspuns:

Germania! Philliph Lahm big grin

| Catalin270 a răspuns:

Spaaain!:X

| mikhi222 a răspuns:

Eu sunt sigur ca v-a castiga Romania

(Romania este acea tara in care locuiesc romani adica toate tarile din lume laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor )

| gfaxdtysadfyuws a răspuns:

Eu cred ca va castiga... pai. Spania vrea sa intre cu mingea in poarta, la portugalia(echipa mea preferata) Ronalado rateaza singur cu portarul...Anglia nu a impresionat, la fel si franta asa ca cred ca castiga Germania.