| Cr7adi a întrebat:

Cine castiga intre cfr si steaua? spuneti ce credeti nu cine vreti sa castige meciul (apropo cfr ii o echipa de **** plina de pile si smecheri numa cu arbitri castiga si la u cluj a fost exact la fel echipa de liga 2)

Răspuns Câştigător
| dany97 a răspuns:

Castiga steaua pentru ca cfr nu mai are nici o intentie sa castige. Daca inca se mai juca campionatul stai linistit ca batea cfr! Doar nu ii lasa arbitrul sa piarda.

2 răspunsuri:
| daniel4all a răspuns:

Sigur bate Steaua!

| Mihai_Razvan_1998 a răspuns:

Bate steaua deoarece se lasa CFR care e apropo o echipa de liga a 3a