| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti? Cine va lua campionatul in liga 1 sezonul acesta?
Steaua sau CFR Cluj?
Si cine vreti voi sa castige?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Desi sunt fan FCSB (Steaua) de vreo 65 de ani sunt de parere ca acum are mai mici sanse decat CFR, aceasta depinde doar de rezultatele sale, pe cand FCSB depinde si de rezultatele CFR, asa ca prima sansa o are CFR.
Sigur ca as vrea sa castige FCSB.

| Holiday a răspuns:

Sper ca CFR sa nu mai aiba vreo ezitare in ultimele doua meciuri si sa castige. In rest, atata timp cat nu castiga Steaua sau Dinamo, e ok oricine.winking