| AlexandruAR a întrebat:

Cine credeti ca a fost omul meciului la derby-ul Spaniei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ar fi să ne luăm după gibonii de la prosport şi a cretinilor care le preiau informaţiile şi le utilizează în nume propriu, ar fi Messi, fiindcă a reuşit un hattrick.

La serios vorbind, meciul a fost foarte echilibrat, cum de foarte multă vreme nu a mai fost vreun El Clasico. Nu poţi alege un singur om, fiindcă toţi au jucat la un nivel extraordinar şi au dat tot ce au avut mai bun. Cred că a fost şi va rămâne cel mai bun meci de fotbal al acestui an, indiferent de ce se va întâmpla la Cupa Mondială.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Karim Benzema.
O seara buna.

| awspam a răspuns:

Tu esti un roman care se uita la meciuri in spaniola dar cauta sa discute meciurile cu alti romani. daca vrei injuraturi mergi pe mirc e mai placut sa chetui realtime decat asa

| Ionitza_Cosmyn_1999 a răspuns:

Omul meciului a fost Karim Benzema.Asa cred eu
sper ca te-am ajutat

| AlexandruAR explică:

Mie mi-a placut foarte mult Iniesta, joaca incredibil, sunt curios ce va face la campionatul mondial de anul acesta.

| Mihay24 a răspuns:

Angel Di.maria...la fc barcelona na miscat nimeni