| ΛᄂΣX a întrebat:

Cine credeti ca a fost un fotbalist mai bun? Pele sau Maradona? credeti ca ii poate depasi cineva?

Răspuns Câştigător
| Ionutz a răspuns:

Normal ca Hagi Glumeam Pele Pele a fost un fotbalist de foarte mare valoare

9 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Maradona,cel mai bun. La ora actuala, Cristiano Ronaldo se apropie ca valoare de Pele. Messi nici macar. El tot ce face, face cu echipa. De aceea la nationala nu face nimic. Pace tie!

| Gizăz a răspuns:

Au fost depășiți deja de destui fotbaliști. Messi, C. Ronaldo etc. Se uită faptul că fotbalul nu a fost mereu ca azi; înainte era mult mai lent și static. Eu nu cred că un Pele ar mai face față azi.

| Claudiu44 a răspuns:

Maradona cu siguranta dar si Pele a fost Pele poate fi intrecut de MESSI C.RONALDO dar Maradona nu se mai naste asa ceva!

| BloodPrison a răspuns:

Glumesti...pele a fost cel mai bun surprisenimeni nu l-ar intrecehee hee

| ediedi_1000 a răspuns:

Uite. deja ia depasit messi! maradona din 100 de puncte sa zicem ca are 75 messi are vreo 90. messi nu face nimic fara xavi si villa deci...

| costin_8115 a răspuns:

Eu nu i-am prins pe nici unul din pacate sad am vazut secvente cu cei doi, le-am vazut performantele si cred ca pele e mai bun si pentru ca a fost mult mai serios ca fotbalistbig grin dar din jucatorii pe care i-am prins cel mai bun e de departe zidane si cred ca poate intra in aceeasi categorie cu ei big grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Maradona a fost mai bun
Messi peste 2-3 ani va fi peste amandoi

| radish a răspuns:

Pele este cel mai bun, nimeni nu va mai da vrodata mai multe goluri ca el!:-o

| ediedi_1000 a răspuns:

Cica pele a fost pe vremea aia cel mai bun jucator de fotbal din lume...bine asta a fost at...