| adikinhhh a întrebat:

Pelé sau Maradona? Dati si un argument.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la articolul acela cand erau la dus si isi evaluau care o are mai mare? Ca fotbalisti Il apreciez mai mult pe Pele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maradona,mie mi se pare mai tehnic si mai rapid decat Pele.

| Dia007 a răspuns:

Maradona - E o legenda si a facut multe ca sa ajunga una. Este cel care a introdus FOTBALUL ADEVATATwinking

| RΔϟVAη a răspuns:

Pele pentru cele 1000 de goluri marcate straight face

| Ghost99 a răspuns:

Pele pentru ca e cel mai tare fotbalis, pentru ca e brazilian cea mai frumoasa nationala de fotbal, si pentru ca are multe momente frumoase pe cand juca la nationala braziliei plus ca a si inventat scheme noi.succes