| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige Campiontul Mondial din 2018 din Rusia? Cum credeti ca este mingea oficiala Adidas Telstar?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare, nici nu a inceput campionatul si tu deja te gîndesti la finală cine o sa cîstige? Pînă pe 15 iulie anul viitor mai este destul, campionatul se va desfăsura in perioada 14 iunie -15 iulie 2018 si va fi transmis de Tvr1 si Tvr Hd. Vom vedea atuncio cum va fi mingea oficială. Pîna atunci mai sunt cîteva luni bune, ne pregatim de alt campionat iarna si datul zăpezii sa vedem ce iarnă grea va fi si cîti vom scapa vi la primăvară.

| Drimmero a răspuns:

Germania sau Franta