| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca se califica chelsea sau manchester united in champions league? {sincer } indiferent cu cine tineti

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Chelsea,are mai multă forța ofensivă decît Manchester

| ZEU93 a răspuns:

Eu tin cu real madrid (sa vezi ca sunt obiectiv laughing ) eu cred ca manchester unaited, chelsea traverseaza o perioada grea chiar daca l-a transferat pe F.Torres (acest jucator traverseaza o perioada grea, un fel de deja-vu la Shevchenko)

| tomis1 a răspuns:

.Eu sincer cred ca manchester

| claudiu12_9253 a răspuns:

Manchester happy

| User a răspuns:

Manchester, clar.

| N3X7 a răspuns:

Manchester unitedwinking

| AdePoli a răspuns:

Dupa rezultatul din tur cred ca Manchester... Mingea e rotunda orice se poate intampla. Sper sa castige echipa care o vrei u.Care este?

| bug94 a răspuns:

Manchester United