| tagapayoo a întrebat:

28 mai 2011: Finala Champions League, Barcelona vs Manchester United. Cine credeti ca o sa fie noua campioana?

Răspuns Câştigător
| Alekzandra a răspuns:

Barcelona.Abia astept, tin cu Barca de foarte mult timp desi sunt fata.Cand m-am mutat acum 4 ani in Spania m-am mutat special in Barcelona ca sa pot merge la meciurile de pe Camp Nou.In finala de pe Wembley sigur Barca va castiga la 2 goluri avans.Pa,pa,numai bine!

12 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Barcelona-Man Utd 2-0

| costin_8115 a răspuns:

Manchester united cu 1-0 sau 2-1

| AlessiaRebecca a răspuns:

Sper din tot sufletul ca Manchester sa o invinga pe Barcelona!

| rolfenstein a răspuns:

Barcelona-manchester united 3-1

| stefan97nic a răspuns:

Barcelona

| Kittynna a răspuns:

Barca evident. big grin

| sunshine_5685 a răspuns:

Cu siguranta, Barcelonabig grin

| tagapayoo explică:

Am uitat sa specific: bagati si un scor final happy

| tagapayoo explică:

Eu zic un Barcelona - Man Utd 2-1

| tagapayoo explică:

@RobbyMonster: esti un adevarat suporter happy Meriti fundawinking

| DavidSima a răspuns:

Barcelona

| Ibanesti a răspuns:

Barcelona