| SadBoyForever a întrebat:

Cine credeti ca se califica din urmatoarele echipe romanesti?
FC Vaslui - Fenerbahce( in tur 1-1)
Liberec - Cfr( in tur 0-1)
Spartak Trnava - Steaua( in tur 1-0)
Rapid - Hereenveen( in tur 0-4).

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Fenerbahce,cfr,spartak harnava, hereenvenhappy

Răspuns utilizator avertizat
| AdyStylexx a răspuns:

Vaslui e cam complicat daca ia gol dar cred in ia si tin cu ia >>>>steaua poate so bata cu2-1 si se califica cred in ea ca castiga acolo sau daca nu castiga la masa verde cum se aude ca sunt suporteri celeilante echipe laughing >>>> cfr da se califica >>> FOrtza Steaua sa ii bateti cu 0-5 pe Trnava :X:X

| VVerdasco a răspuns:

Vasluiul are un meci f greu avand in vedere lotul de care dispun turcii, dar cu un joc bun se pot califica. Cfr are sanse mari daca se apara bine, Steaua poate castiga in deplasare, iar Rapid are nevoie de o minune pentru a se califica.