| ΛᄂΣX a întrebat:

Cine credeti ca sunt primii trei cei mai buni fotbalisti din lume?(in 2010-2011)

Răspuns Câştigător
| DarkAngel_8410 a răspuns:

Messy,Cristiano Ronaldo, Iniesta

18 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Messi,xavi,david villa

| Z4z4 a răspuns:

Leo Messi (Barcelona), Cristiano Ronaldo(Real Madrid ), Milos Krasic(Juventus)

| costin_8115 a răspuns:

Xavi,messi si robben

| mada1 a răspuns:

1)Ronaldo.2) Messy.3) Mesut Ozil.imi place foarte mult cum joaca. plus ca si la nationala germaniei a facut o treaba buna la mondiale

| xlmpq a răspuns:

Messi
iniesta
xavi

Ronaldo nu e in primii 5 jucatori din lume.

| Laurentiuuu a răspuns:

1)C.Ronaldo
2)Messi
3)Lampard

| bau0217 a răspuns:

Messi, Ronaldo, Roben (funda?)big grinbig grinbig grin

| ÖpëиTPU a răspuns:

1.Messi
2.Cr.Ronaldo
3.Neymar

| VooDau a răspuns:

Uite : Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Wayne Rooney.
P.S : Nu o fi Cristiano Ronaldon in primi 5 cei mai buni din lume dar ii face pe toti la 1 vs. 1.

| Puiu_3680 a răspuns:

Rooney,Messi si Xavi in 2010-2011.

| Alexandra_5339 a răspuns:

1.Messi
2.Xavi
3.David Villa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atat de simplu... Messi, C.Ronaldo, David Villa
As mai aduga Xavi sau Wayne Rooney

| XSPRITE a răspuns:

Messi,Sneijder si David Villa

| UtSu a răspuns:

Messi,pato si cr7 ce parere ai?tongue

| tuborgel a răspuns:

Messi si Ronaldo primii doi, cam asta vor zice toti au uimit lumea prin viteza lor de reactie, prin driblingurile lor, prin golurile lor, dar nici unul dintre ei nu se incadreaza in primii 3 fotbalisti.Nu exista jucator complex de fotbal... toti raman uimiti de ceea ce fac si vezi si mai sus raspunsuri, dar nu e asa si cel care a raspuns Neymar joaca prea mult manager... asteapta sa ajunga la o echipa de top sa vdm ce stie!

| TancMircea a răspuns:

Messi-Cristiano Ronaldo-Kaka-Iniesta-Roben

| ronaldo007 a răspuns:

Eu cred ca e c.ronaldo numai daca nu lar antrena mourinho

| ronaldo007 a răspuns:

C.Ronaldo