| Zburatori a întrebat:

Cine credeti ca va castiga euro?

18 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Eu, dar mai castig si lei, nu doar euro...

| Mădă0611 a răspuns:

Hai Spania! ~^o^~

| ThePoet a răspuns:

Spania

| Shatteredx a răspuns:

Cand e la viitor, se scrie VA
Va castiga Italia

| akka4 a răspuns:

Mi-as dori sa castige Spania, dar. este cam greu. cred ca Italia va castiga. eram mai linistit daca se califica in finala Germaniahee hee

| Urpaniel a răspuns:

Spania,au dat-o prea bine.

| Alexintunecatul a răspuns:

Pai "va" se scrie legat..in contextul tau! asta denota ca esti o analfabeta si o pitipoanca...2 la mana...sa fiu gentil si sa raspund la intrebarea ta cred ca Spania!

| lSummerl a răspuns:

Spania

| CharlieHarper a răspuns:

Spania

| Schwarzz a răspuns:

Spania.

| Robertofachiru a răspuns:

Romania, daca va fi Florescu in primul 11.

| LostYou a răspuns:

Sunt sigur ca va castiga Italia, n-am nici un dubiu in privinta asta.

| Fara_H_Jonny_1996 a răspuns:

Italia.

| Emill a răspuns:

Italia.

| Evil1nside a răspuns:

Italia.

| yonyon a răspuns:

Fara indoelei ca o sa cistige Spania 2-1 Spania 100% laughing happy laughing

| fghfkgigjf a răspuns:

Tin foarte mult cu Spania dar cred ca o sa cistige Italia, meciul cu Germania cred ca i-a facut mai puternici!