| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in meciul dintre Astra Ploiesti-Fc Vaslui? Dar Fc Rapid-Fc steaua?

Răspuns Câştigător
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Pai la Astra-Vaslui cred ca vor face egal sau bate Vasluiul. Zic ca fac egal pentru ca Astra are o echipa buna, a demonstrat asta in meciul din cupa Romaniei cu CFR Cluj cand s-a impus cu 1-0. Iar Vasluiul are sanse sa si bate deoarece a aratat ca este o echipa puternica care nu se teme de nimic, a facut egal cu Lazio cu Zurich, dar din pacate a pierdut cu Sporting sad. Si Astra are sanse sa bata Vasluiul, si ea este o echipa tare deci, oricum numai Dumnezeu stie ce se va intampla asa ca...
La Rapid-Steaua, ori bate Rapidul, ori fac egal. Steaua nu bate deoarece in ultimele meciuri nu prea a jucat bine, a pierdut, cum ar fi cu Maccabi Haifa 0-5... Cu Pandurii, iar Pandurii cine sunt? Daca erau Barcelona mai ziceam dar asa... In fine, Rapidul spun ca ar putea castiga deoarece are o echipa puternica, a dovedit asta in meciurile trecute de campionat si de Europa League. Il au pe Herea, pe Deac si multi alti buni. Scuze ca zic ca bate Rapid ( zic asta pentru ca poate tii cu Steaua big grin). Egal poate sa faca pentru ca poate nu o sa ia meciul foarte in serios, si nu prea o sa atace sau ceva. Totul o sa vedem luni searawinking happy

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Dinamo Dinamo Dinamo!

| Yppy a răspuns:

Vaslui, Rapid.

| Memories a răspuns:

@aleks7up Dalaughing

| aleks7up a răspuns:

Vrei sa bagi la pariuri?hee hee
Astra-Vaslui -> castiga Vaslui
Rapid-Steaua -> castiga Steaua sau egal happy

| MariuszSiAtat a răspuns:

Salut.Cred ca Vaslui va castiga si steaua sau rapid egal sau castiga steauabig grin dai funda daca rezultatele sunt bunee?

| SrV40 a răspuns:

Steaua 1-0 rapid astra 1-1 Fc Vaslui big grin