| DextroCs a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in seara asta? Steaua sau Petrolul?

16 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrolul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrolul

| Mikhtarian a răspuns:

Sunt dinamovist, dar eu personal cred ca Steaua va invinge, deoarece Petrolul am impresia ca nu stau prea bine pshic, deoarece Bokila a plecat, sunt probleme la club.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru a răspuns:

Cred ca va castiga echipa mai buna si aceea cred ca ramane Steaua! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Arkhasas a răspuns:

Real Madrid.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Steaua:X:X

| Dennissel a răspuns:

Steaua

| CosminTheWin a răspuns:

Steaua

| Marianutzu a răspuns:

Steaua

| DextroCs explică:

Da dar, si la Steausa un probleme sad. Rusescu a plecat, Chipciu este lovit. Dar italianu joaca in meciul asta?

| DextroCs explică:

Steaua a castigat... Petrolul a fost praf mai ales apararea! Forta Steaua!

| cipilica2001 a răspuns:

Sunt stelista, deci Steaua.

| stefy1023 a răspuns:

STEAUA!