| TeamHellNo a întrebat:

Cine credeti ca va castiga meciul de la SummerSlam dintre Triple H si Brock Lesnar (argumentati raspunsul )

Răspuns Câştigător
| Ionut555 a răspuns:

Nu pot spune sigur cine va castiga, mai este pana la SummerSlam 2012. Cel mai probabil Triple H, insa la cum arata lucrurile, adica Brock Lesnar nu a castigat nici cu John Cena, ma intreb de ce oare l-au mai adus? Nu stiu, e un mare semn de intrebare cine va castiga. Oricum va fi un meci pe care nu avem voie sa-l pierdem, mai ales cei care sunt fani adevarati wrestling si WWE.

3 răspunsuri:
| danieldan123 a răspuns:

Triple h e logic frate
nu mai are nevoie de alte adaugiri

| raduthebest a răspuns:

Clar Brock Lesnar. pentru ca are un gimmick mai bun ca triple h si de asemena si manevre mai bune

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Triple H pentru ca este un wrestler adevarat nu un bataus de strada.