| SasukeUchihakun a întrebat:

cine credeti ca castiga meciul de la summer slam dinte big show, cm punk si john cena? Dar meciul dintre triple h si brock lesnar?

3 răspunsuri:
| AAMTeq a răspuns:

Nu stiu cine va castiga la Slam summer, poate big show, sau poate Cm Punk, sau poate Cena. Oricum eu as spera sa castige Cm Punk puppy dog eyes Tu cu cine tii?

| SasukeUchihakun explică:

Eu cu cena 4 ever happy nu imi mai place cm punk

| Pikachu1 a răspuns:

Cena e cel mai tare! El castitga in meciul cu Big Show daca nu intervenea Cm Punk. Daca nu intervenea Cm Punk Cena reusea sa faca Ultimate Impact si ar fi castigat.