| Alexinho007 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga UEFA CHAMPIONS LEAGUE anul asta? Si ce echipe doriti sa ajunga in finala?
Daca tot eu am deschis subiectul, raspund eu la intrebare... Vreau sa fie o finala Bayern-Barcelona si sa castige Bayern happy Acum astept si raspunsurile voastre happy

6 răspunsuri:
| radu2002 a răspuns:

As vrea sa fie o finala Real-Chelsea si sa castige Real. Funda?

| Krixxus a răspuns:

Bayern - Arsenal... si ca victorie, sa fie o surpriza.

| oBanană a răspuns:

Parca mi-ai citit gandurile, pe cuvantul meu! laughing echipele mele sunt Bayern Si Barcelona! Pe ele le-as vrea si eu love struck.

| Raul1234567890 a răspuns:

In finala va ajunge sigur o echipa dintre:barcelona, real, bayern, atletico madrid sau chelsea

| TheWalker11 a răspuns:

Real -Arsenal, castigatoare Real (Finala de vis )

| Iuliancik77 a răspuns:

Real-Chelsea mi-as dori ft.mult sa cishtige real a 11 trofeu si sa fie prima echipa care a luat acest trofeu de 2 ori Hala MAdrid))