| Fortzaotelul a întrebat:

Cine credeti ca va lua titlul in Liga 1, sezonul 2015/2016?
Cine credeti ca va retrograda in Liga 1 in sezonul 2015/2016? si
Cine credeti ca va promova in Liga 1 pentru sezonul 2016/2017?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

1.Steaua
2.Voluntari, Concordia Chiajna
3. Otelul Galati, Gaz Metan Medias
O zi buna.

| ionut2000000 a răspuns:

Buna cam ciudat ca pui asa intrebare pe TPU, da ma rog... Titlul sigur il va lua Steaua de retrogradat:chiajna, voluntari(astea chiar cred ) si sigur ca restul de 2 locuri va fi mare bataie si de promovat pai nu prea stiu serile dar cam echipele astea care au retrogradat in ultimul an o sa se bata in afara de ceahlaul.Eu ma gandesc ca ia Steaua campioanatul in special ca vine Radoi si Steaua are niste tineri care chiar pot confirma anul acesta, acum trebuie neaparat sa te astepti ceva de la Stanciu si Iancu, Stanciu chiar trebuie in primul 11.Bafta nu mai scriu ca cred ca e de ajunslaughing

| 10Bubico a răspuns:

1-Steaua,Petrolu si ASA
2-Chiajna
3-Otelu

| Fortzaotelulgalati a răspuns:

1. Steaua sau ASA
2. Viitorul, Chiajna, FC Voluntari si ACS Poli.
3. Otelul si Gaz Metan.