| AvalohAlyn a întrebat:

Cine crezi ca va castiga titlul in liga 1 la fotbal sezonul acesta? Si cine vrei tu sa castige? Cu ce echipa tii?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca va castiga Viitorul, desi eu tin cu FCSB (Steaua) de cca 5 de ani si as vi vrut ca aceasta sa castige.

| SemperPrimoris1992 a răspuns:

FC Botosani chiar daca eu tin cu Concordia Chiajna..asta e.
Fotbalul e nemilos

| Daniel9988 a răspuns:

Steaua clar

| Iulian04Iulian a răspuns:

Dinamo!

| T0T a răspuns:

Cine se mai uită la liga 1? E un dezastru. Nu îmi mai pasă de fotbalul românesc.

| AFR81 a răspuns:

Sper si cred ca Viitorul.

| ThehackRomania2004 a răspuns:

Am un singur raspuns VIITORUL.
#fortza.FC.VIITORUL

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Subscriu!

| AvalohAlyn explică:

Si eu sper sa castige Viitorul!

| Drimmero a răspuns:

Cu Arsenal, reprezinta iubirea mea cea mai mare!
A fost o perioada cand am fost stelist si inca mai sunt,, cand urmaream campionatul Romaniei in disperare, dar m-a atras campionatul englez mai mult... Stelist raman toata viata mea!