| faster1995 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga titlul in sezonul viitor la fotbal?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Rapid.

11 răspunsuri:
| jean4 a răspuns:

Rapid București. CFR Cluj. Oțelul Galați. Sigur va fi una din astea campioană!

| andrei_1403 a răspuns:

Haideti fratilor.si eu tin cu steaua.dar e clar ca cu levi n-avem nici-o sansa. dupa primele 3 etape o sa fie dat afara.

| AdyTtZa a răspuns:

Dinamo

| Goofy a răspuns:

Steaua

| madalin_7682 a răspuns:

Rapid pentru ca este o echipa foarte buna sau steaua pentru ca nu este departe de rapid.

| HubbleBlue a răspuns:

Timisoara,Otelul,Steaua,Rapid,Cfr cluj sau Astra funda?

| sunset a răspuns:

Steaua

| fixy a răspuns:

Steaua dupa mutarile care leai facut happy

| dFsOunD a răspuns:

Dupa cum se joacala noi...Steaua schimba antrenorii casosetele, Dinamo( eu tin cu dinamo) nu prea face nimic, Rapid afacut ca Steaua niste transferuri si o sa fie praf...tot asalaughing. Sincer sa fiu cred ca o sa castige Dacia Mioveni titlullaughing ( Echipele mici fac totul in Romanialaughing )

| LuckyClover a răspuns:

As spune Steaua in mod normal, dar asa am spus in fiecare an si vad ca tot degeaba.

| lungu_5803 a răspuns:

Este dintimp sa ne gandim la asa ceva daca iti amintesti multe echipe de-a lungul anilor au mers ceas in amicale si in campionat s-au incurcat de echipe mici si echipele de la care nu se astepta nimeni si care nu si-au propus titlul exemplul ar fi otelul l-au castigat.