| Dewtsa_1774 a întrebat:

Cine cunoaste site-uri de cuie pentru atletism?

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cuie am eu dar pentru cosciug

| EuLucian a răspuns:

Http://www.sportmania.com.ro/atletism acesta ar fi unul http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=467609 mai poti cauta pe google sper sa iti fie de folos.

| ClauDiumE a răspuns:

Adidasi cu cuie pentru alergat poti gasi in motovelo in iasi eu de ex stau in iasi eu practic atletism de 4 ani si cati adidasi cu cuie am avut...cauta pe net scrii asa adidasi cu cuie atletism pret...si gasesti acolo nu este foarte scump o pereche max 2 mil si sunt numai buni pentru un incepator. Funda?

| Marius_Zaharia_1993 a răspuns:

Http://www.eastbay.com/Track-Spikes-Flats/_-_/N-cw dar trebuie sa le comazi pe net ca ti le aduce din america

| Dumitru_Popa_1997 a răspuns:

Am eu de vandut marimea 43