| radu999 a întrebat:

Cine este mai bun: iker casillas sau manuel neuer?

Răspuns Câştigător
| dani13 a răspuns:

Clar, Casillias era mai bun pe vremea lui, decat ii neuer in momentul lui de glorie.

8 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Dintre cei doi, la ora actuala, Neuer e mai bun, dar Petr Cech e cel mai bun! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca in momentul de fata Neuer e mai bun. Casillas nu mai e in momentul lui de glorie plus ca l-a afectat si tinerea pe banca de catre Mourinho.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neuer. Ar mai fi Buffon, Stekelenburg, Weidenfeller, Cech, şi foarte curând, Mignolet.

| dragoshudita a răspuns:

In acest moment Manuel Neuer este mai bun decat Iker Casillas, pentru ca are un moral mai bun plus ca Casillas nu a mai jucat un meci de foarte mult timp.Dar totusi si un portar de liga a 10-a poate fi considerat cel mai bun portar din lume daca a prins un meci bun. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| zignetg2 a răspuns:

Casillas e mai bun e la o echipa mai buna

| andreynba a răspuns:

Casillas. Chiar daca a fost tinut pe banca in ultima perioada, este un portar mare, care isi poate reveni odata intrat in teren si nu se mai simte acea absenta. E un portar care daca are o zi buna, nu ii dai gol.

| qDaniella a răspuns:

Eu cred ca iker casillas e mai bon. Funda?

| edani99 a răspuns:

Manuel Neuer e mai bun.