| BOSS123456789 a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai bun portar din lume: 1. Iker Casillas 2. Gianluigi Buffon 3. Victor Valdes sau 4. Manuel Neuer?

Răspuns Câştigător
| Theo512 a răspuns:

In acest moment cred ca Manuel Neuer

| BOSS123456789 explică (pentru Theo512):

Bravo, funda e a ta, si mie de el imi place

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu care e cel mai bun, dar in mod sigur cel mai cunoscut si mediatizat e Casillas.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sa vedem ce va face Spania la mondiale, cred ca inca e cel mai bun Iker si Neuer e foarte aproape de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cei mentioanti, pentru mine, e Neuer, dar sa nu-l uitam nici pe Cech pe care tu nu l-ai inclus pe lista.