| AnneSweet a întrebat:

Cine face Karate? SI ce centura aveti?

Răspuns Câştigător
| iiFlower a răspuns:

Am facut, dar m-am lasat.Motivul? nici eu nu-l stiu sigur. Aveam centura albastra.

6 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Roztongue

| slapnenorocit a răspuns:

M-am lasat din decembrie, am facut 4 ani. M-am lasat din motive medicale si aveam centura portocalie, trebuia sa dau de verde happy

| Nostradamuss a răspuns:

Eu am cacanii in dungi

| AnneSweet explică:

Super va dau fundita mai putin lui,, roz"si caaniu in dungi"

| AnneSweet explică:

Eu fac karate si am centura albastra cu tresa galbena! facAshihara Karate

| Razvysal a răspuns:

Centura neagra
Fost campion national la kata, si vice campion national la kumite.