| Christinexd a întrebat:

Care face karate? Si ce centura are? Eu verde si fac de vreo 3 ani love struck, ador karatele, deci de curiozitate ce centura aveti? daca faceti karate?

9 răspunsuri:
| Brumilicious a răspuns:

Eu personal nu umbul. big grin dar tata avea centura neagra, a umblat timp de 10 ani =)
xo, noapte buna =)

| Zăppă a răspuns:

9 kyu ashihara karate!big grin Osu!

| sanders a răspuns:

Maro 2

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Eu sunt fost practicant de karate cu centura verde 2 ani si 9 luni

| luga a răspuns:

Eu am centura portocalie si sunt de 3 ani

| ZendayaZendaya a răspuns:

Buna. Fac de 5 ani karate si am centura albastra, dau examen de centura maro! Pa pup dooolcik!

| AnnaBaa a răspuns:

Buna!
eu fac karate, si am centura albastra, 5 ani.
:*

| 5FireItUp5 a răspuns:

Eu fac aikido si am centura alba.1 lunabig grin, inainte nu mi se pareau cine stie ce dar acum ca fac mi se pare super tarebig grinstiu si sa numar pana la 10 in japonezabig grin

| Radulescu_Myhay_1997 a răspuns:

Ashihara Karate 9 kyu (centura alba cu tresa albastra-de doua luni ) si Taekwondo( 6 kyu centura verde- de 3 ani )