| Mihai87 a întrebat:

Cine-i Bogdan Socol? L-am auzit ieri pe Andrei Niculescu vorbind despre acest barbat! E tot vreun comentator de la Digi?

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Bogdan Socol este comentator la Digi Sport dar si realizator al emisiunii Fotbal European.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Socol e oligofrenul ăla de la Digi care are orgasm atunci când dă CFR Cluj gol.

| meli120 a răspuns:

Bogdan Socol lucrează la Digi Sport din 2009

Realizatorul emisiunii Fotbal European, de la Digi Sport, a fost desemnat, în decembrie anul trecut, în cadrul Galei Fanatik, cel mai bun comentator sportiv din România, pe anul 2010.
Din anul 2009, Bogdan Socol comentează, la Digi Sport, meciuri de fotbal din puternicele campionate ale Angliei, Italiei, Spaniei sau Franţei, dar este şi realizatorul emisiunii Fotbal European.