Întrebare recomandată | jonny97 a întrebat:

Cine imi poate da si mie un program de exercitii? Am acasa gantere tot dar nu vreau sa merg la sala si as vrea sa am un program de pe care sa lucrez!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Uite :
http://www.getfit.ro/......acasa.html

Si sa ai si o alimentatie bogata in proteine, e ceva de 10 ori mai important decat exercitiile.

2 răspunsuri:
| SerbanSnake a răspuns:

Poti face cateva lucruri acasa cu ganterele,cum ar fi impins/fluturari pentru umeri,genoflexiuni,impins/fluturari la piept pe plan orizontal/vertical, indreptari pentru spate, cam atatea imi vin in minte acum, sfatul meu tousi pe viitor este sa te apuci de sala daca veri progrese, multa bafta.