| mariustizi a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un program la gantere/flotari etc
Am fost mereu genul de persoana care nu a avut tangente cu sportul, ci mereu am stat in casa si am preferat sa invat happy
Nu vreau sa fiu criticat pentru chestia asta, sunt aici sa va cer ceva sfaturi de la cunoscatori.
As dori un program pentru incepatori happy
Detin gantere 3Kg-5kG-10kg
Si as vrea sa imi lucrez pieptul, cum pot face asta?
Nu vreau raspunsuri gen du-te la sala. Vreau un program care il pot face acasa

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Eu fac 40 de flotari (sau 20) in pumni, si vreo 50 de abdomene. Daca vrei sa lucrezi pieptul, ia-ti o masura sau ceva mic, pe care sa te pui cu spatele, si iti iei ganterele si din pozitia de culcat tragi de ele ca si cum ai fi la aparat.