| Katakatalin123 a întrebat:

Cine se pricepe la predicții?
As vrea și eu un bilet la fotbal pe 3.03. 2019.
Ca ma tot chinui sa câștig și pierd doar pe un meci.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt persoane care pot să facă predicții în anumite cicumstanțe, iar aceste predicții să se adeverească.
Dar o asemenea predicție cum dorești dta, nu este posibilă, în sensul de a fi 100% sigură.
De asemenea, vrei un bilet câștigător la un meci de fotbal azi 03.03. 2019.
La care meci, din sutele care se joacă azi, și sunt disponibile pe siturile de pariuri?
În altă ordine de idei, cel ce face o asemenea predicție ca profesionist cheltuie energie cerebrală ca să o facă.
Dta vrei ceva pe moca.
Dacă găsești pe cineva să facă asta pentru dta, gratis, să mi-l arăți și mie, că am și eu nevoie.
Apoi, cât o să pariezi, 2 lei?
Lucrurile astea nu merg așa cum crezi tu.

| danbnz a răspuns:

Cine se pricepe face bani pentru el.
Tu practic ceri bani moca... n-ai sa vezi pe lumea asta.