| Cristi19991999 a întrebat:

am si eu o intrebare.La pariuri sportive(fotbal)daca bag pe bilet 4/5 adica daca nu-mi iese 1 meci sa nu pierd, Intrebarea mea este daca bag 4/5 si nu-mi iese 1 meci castig? adica conteaza ordinea sau daca pierd orce meci d epe bilet tot castig? Dau funda

Răspuns Câştigător
| gazaru a răspuns:

Daca bagi 5 meciuri si pui 4/5 si te-a scos un meci tot castigi ca ai pus ca castigi cu 5 meciuri sau 4 si iti iese dar daca nu iti ieseau 2 meciuri pierdeai biletul.Asa daca ai pus 4/5 si ai pus 5 meciuri si ti-a iesit un meci tot ai castigat

| Cristi19991999 explică (pentru gazaru):

MA dar trebuie o ordine adica porimele 4 castigatoare si ultimu pierd sau pot pierde orce meci adica nu conteaza ordinea?

5 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Daca iti ies 4 din 5 biletul este castigator

| alexs99 a răspuns:

Cu oricare meci de pe bilet care nu-ti iese, biletul este castigator, cu conditia ca celelalte 4 sa iasa.