| dil30 a întrebat:

Cine si-a luat bilete la finala europa League 2012 din 9 MAI?

3 răspunsuri:
| cristi987 a răspuns:

Ba nu e asa sunt mult mai ieftine:
Mircea Sandu a dezvaluit, vineri, preturile biletelor si logo-ul finalei Europa League 2012, care se va disputa pe National Arena din Bucuresti.

20.000 de bilete vor fi puse in vanzare pentru spectatorii neutri, urmand ca restul biletelor sa fie impartite echipelor calificare in finala. Vor fi desigur si destule invitatii pentru sponsorii si persoane de marca.

Iata preturile celor 20.000 de bilete:

Categoria I: 500 RON

Categoria a II-a: 250 RON

Categoria a III-a: 150 RON

Categoria a IV-a: 100 RON

| gabitu12 a răspuns:

Am vrut si eu pana sa citesc: Cel mai ieftin tichet la tribuna I este de 534 de euro, iar cel mai scump ajunge la 608 euro. Daca vrei in loja, atunci trebuie sa scoti din buzunar 1. 116 euro!

| Ioja_Paul_1991 a răspuns:

150 de euro bilet la categoria 4a...happy