| Asaanii a întrebat:

Cine stie pe cat incepe Campionatul National De Kaiac-Canoe ...anul astahappy... Fundaa:X

2 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Campionatul Naţional de Primăvară -Fond şi Viteza Seniori 09.04 10-12 apr. Bascov-Budeasa
Campionatul Naţional de Primăvară – Fond şi Viteză (amb. mici) Juniori I, II şi Cadeţi 01.05 02-05 mai Bascov
Campionatul Naţional al CSS-urilor - 05-07 mai -
Campionatul Naţional de Juniori I, II şi Cadeţi – Viteză 30.07 31 iul-02 aug. Bascov-Budeasa
Concurs Naţional de Selecţie Juniori I, II 03.08 4-6 aug. Bascov
Campionatul Naţional de Seniori + Masters Viteză – Sprint 14.08 15-17 aug Bascov-Budeasa
Campionatul Naţional de Tineret (U.23) – Viteză 17.08 18-19 aug Bascov
Cupa României la Juniori 03.10 4-5 oct. Bascov

| Syntex32 a răspuns:

5 august - 15 august