| zignetg2 a întrebat:

Cine tine cu U Cluj sau CFR?

3 răspunsuri:
| Yhugato a răspuns:

Hai CFR Cluj laughing cu totul ca sunt din Neamt! laughing

| Robertoindark a răspuns:

Sincer sa fiu, eu tin cu steaua de cand sunt mic, dar am fost si eu ca tot omul la cluj, sa vad Cluj Arena. Am facut turul stadionului, pe la sala de conferinte, vestiare si restul partilor importante ale clubului. In fine, vreau sa ajung la faptul ca ma plimbam prin holurile Stadionului Universitatii Cluj si cantam imnul CFR Cluj, toti se uitau la mine de parca omoram un om laughing

| Blondutza_Mia_1998 a răspuns:

Eu tin cu dinamoo! Dar si cu Sepcilee rosii!; Xlove struck; x