| andresssssssss a întrebat:

Cine tine cu Cfr Cluj?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu tin cu nico echipa, dar imi place Cfr happy

4 răspunsuri:
| unromantraditional a răspuns:

Cfr cluj cumpara toti arbitrii, HAI STEAUA SAU VASLUI big grinbig grinbig grin

| andresssssssss explică (pentru unromantraditional):

Crezi tu dar la meciul cu Rapid a condus cfr cu 2-0 in pauza si a revenit rapidul la 3-2 si cu om in minus poate astia cumpara arbitruii.

| WinZip a răspuns:

Cfr cluj este echipa mea de suflet si jur ca pana mor voi tine cu ei. indiferent chiar daca acum trec printr-o perioada mai proasta. am pierdut si cupa ineseara is negru de suparare si foarte nervos. dar tin cu cfr pana mor. frt cfr