| Regedesubmunte a întrebat:

Cine va câștiga diseară, România sau Polonia?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Cred că va fi egal.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca va fi egal dar sper, din toata inima, sa castige Romania.

| AFR81 a răspuns:

Inclin mai mult inspre Polonia.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

0-3, halal meci!

| Bacemi a răspuns:

Realist vorbind in 2 meciuri din 10 luam bataie la 3 - 4 goluri. In alte 4 luam bataie cu 2 - 0 sau 2 - 1 si alte doua se termina egali. Am sperante insa ca poate fi in seara asta unul din celelalte doua meciuri in care ei pot face un meci prost si batem noi cu 2 - 1 sau 1 - 0. Nu vad sa batem decat cu noroc, altfel ne sunt superiori, e greu de crezut ca putem sa castigam la doua sau mai multe goluri diferenta.

| RAY a răspuns:

Cred ca va fi egal, polonia marcand primul gol prin minutul 30 ca apoi sa egalizeze Romania in a doua repriza pe la sfarsitul reprizei

| Sn4k3 a răspuns:

Sa speram ca Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din patriotism, spun Romania.

| asperger3 a răspuns:

Polonia sau cel mai potimist caz egal amarat

| Axelrunda a răspuns:

Nimeni, deoarece toate mingiile au fost furate de polonezi si de tigani,
p.s nu o luati in serios