| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Cine vi se pare mai bun? Dolce sport sau Digi sport?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Prefer de 10 ori mai mult sa urmaresc un meci de baschet sau de handbal din liga noastra sau un meci de tenis masculin decat meciurile de fotbal de mana a doua pe care le transmit cei de la Dolce. Cinste lor pentru ca se vede Primera Division, insa, in rest, prefer Digi Sport.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le aleg pe amandoua. Dolce transmite meciuri din La Liga BBVA, Serie A, daca nu ma insel. DIGI a transmis meciurile de la calificarile pentru Campionatul European, iar Dolce le-a transmis pe cele din competitia finala. EuroSport transmite Bundesliga, cat si Premier League. Toate trei sunt bune pentru vizionarea unui meci de fotbal. Sa nu uitam si de ProTV + Sport.ro.

| Ripley a răspuns:

Eurosport.
dar dintre ele as alege dolce.

| Nimeni10 a răspuns:

Eu am digi, dar sunt dezamagit de ei, nu transmite liga campionilor, dolce transmite liga campionilor.

| Drimmero a răspuns:

Eurosport la putere! Sunt abonat la digi, dar si-au dezamagit clientii drastic//

| TURB0X a răspuns:

Digi