| Help789987 a întrebat:

Comentatorii sportivi sunt prezenti la meci pe stadion? Sau comenteaza dintr-un studio?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sunt prezenti pe stadion, pentru ca transmisiunea are uneori fluctuatii, ceea ce dovedeste prezenta lor pe acel stadion.

| RobertMoon a răspuns:

Sunt prezenți pe stadion la toate meciurile din liga1, liga 2 din România mai puțin la cele din campionatele străine.

| MatteoAlex a răspuns:

Depinde.Daca e la campionatul mondial, european, amicale ale naționalei atunci sunt pe stadion. Dar când e un meci din liga 1 sau din alte ligi sunt dintr-un studio. Mai sunt unele excepții ca finala ucl și uel

| anonim_4396 a răspuns (pentru MatteoAlex):

La toate meciurile din liga 1 sunt pe stadion