| maxpaynelol a întrebat:

Cosmin86, te rog ajuta-ma!
Deci. Am 13 ani, 1, 72M inaltime si 56KG. Sunt natural slab. Vreau 4-6 pack si muschi la picioare, maini.Imi poti spune ce sa fac pe saptamana si când sa fac pauza? Stiu ca patratelele
se fac in bucătărie, prin alimentatie.Dar daca eu sunt slab trebuie sa măresc masa musculara. Spunelmi ce exercitii sa fac,(de cate ori, cate serii) si cate zile pe saptamana. Te rog frumos sa ma ajuti. Iti dau funda.

3 răspunsuri:
| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

Nu vrei cam multe? la 13 ani incearca sa fi putin mai solid sau sa mananci regulat mese sanatoase si echilibrate un program de exercitii acasa mai ales la varsta ta nu o sa te tina mult doar daca mai cresti si iti faci un abonament la sala

| Sportfreak a răspuns:

Patratelele tale nici nu s au dezvoltat complet la varsta aia, incepe cu devoltarea muschilor pe la 15-16 ani...

| maxpaynelol explică:

Atunci cum naiba colegi de la mine din clasa au 6 pack?