| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că ar fi fost firesc ca Ilie Năstase să devină mareșal al României? Credeți că gradul de general îi face cinste?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Stiu ca e general, asta e Romania. Nepotism, nu meritocratie.

10 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns:

E o jigodie, un golan, un mizerabil.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

De ce consideri asta?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Incalca legile iar apoi vorbeste cu politistii zici ca-s sclavii lui, are un aer de: "Cum adica ma arestati? Eu sunt Ilie Nastase! Mai bine mi-ati sterge pantofii."
A aruncat cu cafea pe un banner cu Basescu.

Nu ai vazut incidentele astea? E un om de toata jena. Limbaj si gesturi efectiv de golan. Ordinarul ala sa aiba o functie?

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Are deja funcția de general și citesc că și-ar dori să devină mareșal, dar cred că ai dreptate...un astfel de comportament trebuie să ducă la dispariția sa din viața publică

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Hai că ești culmea, câte conturi ai laughing))))?

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Tot eu sunt? laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Sunteți ca două picături de apă laughing.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

O sa merg la psiholog sa-i spun de personalitatile mele. Plato, leiidinbanie, alexxia, caste. Si inca tot descopar altele noi.

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Ar trebui.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca e general, asta e Romania. Nepotism, nu meritocratie.