| bogdan133 a întrebat:

Credeti ca Frank Lampard a fost si inca este un jucator foarte bun? Nu spun ca Messi n-ar fi dar sa reuseasca si Messi tot ce a facut Lampard! Parerea mea. Este ca ii depasteste pe multi milocasi si ca este unul dintre cei mai buni:D! http://www.youtube.com/watch?v=JoJh6cYD6mo&feature=relat ed http://www.youtube.com/watch?v=0roVFfG0UAE&feature=relat ed http://www.youtube.com/watch?v=mohVpqkQwho&feature=relat ed http://www.youtube.com/watch?v=Q2DE84vqnlM 4 Videoclipuri in care puteti vedea de ce este in stare Frank LAMPARD!

5 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Este favoritul meu, nu am cuvinte sa-l descriu. Sper ca sa-i faca cineva un videoclip cu toate golurile sale de la Chelsea precum i s-a facut lui Henry.

| FyllPistruiatu a răspuns:

Desiguri! Lampard este un jucator deosebit si foarte talentat si a reusit multe la Chelsea dar el nu poate fi consider "="-ul lui Messi

| tybycool a răspuns:

Messi nu a facut ce a facut Lampard dar nici Lampard nu a facut ce a facut Messi...asa ca Messi mai are ani buni in fotbal incat sa il intreaca ba ciar daca nu a facut-o deja.

| andreitudose09 a răspuns:

Lampard a fost si inca este un mijlocas central grozav, cu siguranta 100% cel mai bun al lui Chelsea din ultimii 10 ani insa el nu mai e asa tanar si jocul lui nu mai este bun constant insa in forma maxima poate face orice. Te asigur ca ai dreptate ca este printre cei mai buni.

| ShowTimeNelimitedd a răspuns:

Da Frank Lampard este jucatorul meu favorit si nimeni nu se compara cu el face el tot ce face dar le face intr-un stiil grozav...tot timpu cand joc fifa joc numai cu chelsea ca sa joc cu lampard.IN 2005 era foarte aproape de balonu de aur dar a venit ronaldinho si l-a luat(erau pentru balonu de aur in 2005 lampard ronaldinho si gerrard)si ronaldinho a avut mai multe voturi decat lampard dar lampard iesise pe locu 2 de putea sa ajunga la balon dar ia stat in cale ronaldinho.Este un jucator foarte grozav...Best in the Best In the world cel mai bun jucator din toate timpurile