| alexx102428 a întrebat:

Credeți ca se califica Astra în optimile UEL în seara asta?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Are cca o treime sanse sa se califice, in rest depinde de ea si adversar.

| AFR81 a răspuns:

Sper ca nu. Un caracter ca Sumudica nu merita sa obtina nicio performanta.

| deeeaqq a răspuns:

Eu o să fiu rea și voi răspunde că nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da!
O zi placuta!

| lauren93 a răspuns:

Chiar daca la casele de pariuri Astra este cotata cu sansa a doua, eu cred ca se poate produce o surpriza.
Zic asta pentru ca de multe ori echipele romanesti cotate cu sansa a doua au produs multe surprize in fotbal.
Sper sa nu fie tratati cei de la Genk cum a spus si Teixeira "nu se ridică la nivelul lui West Ham sau al Romei", pentru ca daca avem atitudinea asta si sa ii tratam de sus o sa fie aproape imposibil. Hai Astra.