| SorryForPartyRocking a întrebat:

Credeti ca se dau peste 2 goluri in meciul dintre Bayern si Real Madrid? ...ca mie mi cam frica sa pariez peste 2 goluri, ca ambele au aparari de lux happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca o sa fie 2-1 pentru Bayern

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si ambele au atacuri de lux...
Real cel putin are o medie de 3 goluri pe meci O:o
Eu as zice un 3-1 pentru real

| gogus a răspuns:

Da, dar au si atacuri de lux, asa ca nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-mi pare rau pentru voi, a-ti uitat ca joaca cu nemtii cind a-ti pariat. Bafta in continuare!

| IndiferentXD a răspuns:

Bayern are o aparare mai slaba si mai putin experimentata decat a Realului... n'as fi asa sigur de over 2, 5 eu merg pe 1-1 sau 0-1

Răspuns utilizator avertizat
| costellodonatz a răspuns:

Salut pariorulelaughing sub 2. 5 goluri.

| s3s a răspuns:

Eu cred ca da, as merge pe 1-1 sau 1-2

| Geo0orge a răspuns:

Eu am jucat mai multe bilete. de fapt joc pe 365. in fine. iti spun ce bilete am facut. am jucat si la scor corect. 1-0 pauza pentru bayern si 2-1 final pentru real. era cota de 46. merge un risc. apoi. goluri 2. 5 are cota 1. 80. e foarte posibil sa se dea 3 goluri. ambele echipe vor juca extrem de ofensiv..au aparari bune. dar atacanti inteligenti. isi vor face spatii sa traga. gandeste. te ce nume vor juca in seara asta. http://it.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/statistics/index.html chiar crezi ca nu se vor da mai mult de 2 goluri? :)) eu cred ca da :D
bate real pe alianz si bayern pe bernabeu si bayern trece... pentru ca barca ii demoralizeaza pe madrileni sambata seara in el classico. finala bayern - barca... si normal barca castiga. realu se incurca cu sevilla si pierde tot :)) ca de obicei :x forzza steaua juve si barca:D

| Roland99 a răspuns:

Sincer sa fiu nu cred. eu cred ca va fi un egal(1-1). pariaza pe 2 goluri