| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Ce credeti? Steaua va castiga meciul tur cu twente sau twente? Eu cred ca steaua.big grin

20 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

1 - 0 pentru Steaua da gol la poarta din dreapta

| benny a răspuns:

Twente fi sigur de asta laughing cred ca liga 1 nici nu se compara cu liga a 7a din Olanda laughing Romania e praf la fotbal in ultima vreme

| Hachimytza619Akita a răspuns:

FaN StEaUa: Eu sper ca steaua sa dea un gol cu tatu in minutu 45
si inca un gol martinoviciin minutul 90 si in retur sa fie egal sa 1-0 pentru steaua!
Fortza steaua!

| benny a răspuns (pentru Hachimytza619Akita):

Ma mytza cine crezi ca e steaua? totusi sa nu ne imbatam cu apa rece pentru ca steaua joaca cu o echipa care provine dintr-un campionat net superior din toate punctele de vedere

| denisuk12 a răspuns:

Steaua va castiga. Fortza Steaua

| Mikyduts a răspuns:

Twente. steaua nu le ajunge nici la degetul mic de la picior.

| Kazimir a răspuns:

Sper să primescă steaua 10 goluri.

| Green007 a răspuns (pentru Kazimir):

Mai tu taci din gura ca nici dinamo nici rapid nu au ajuns pana aici unde este steaua la momentual actual asa ca GURITZAstraight face

| Kazimir a răspuns (pentru Green007):

Mă piș pe el de fotbal. Nu țin cu nimeni.
P.s. schimbă-ți numele de cocalar.

| Ana94 a răspuns:

Nu spun sigur că Steaua va bate dar am încredere în ei big grin Hai Steaua! happy

| ayase a răspuns:

Cu siguranta Steaua!

| pYv a răspuns:

S-a SPERAM! Si eu mi-as dori foarte mult ...si un egal macarhappy Toata lumea spera sa castige Steaua (care tine nu vb de, dinamovisti, rapidisti etc)ei o sa intre si o sa injure 100% aici

| sebastian1999 a răspuns:

Nu sunt microbist! Dar cred ca Steaua...happy

| JunNnkie a răspuns:

Deci sigur steaua va castiga pentru ca am pus la pariuri si trebuie sa castig! STELIST PANA LA MOARTE! FORTZA STEAUA! P.S PT dinamovisti si rapidisti (deci gurita ca dinamo si rapid nau valoare stelei.or fi ele pe primele locuri in liga1, dar liga intai nu se compara cu europa league

| Green007 a răspuns:

Mai ronaldo nu stiu cum sa iti zic sunt stelist:X dar nu stiu daca ai vazut ca 2 jucatori ei lui twente face cat tot lotul steleihee hee dar sper sa bata steaua nu se stie poate ii prind intr-un moment prost pe cei d ela twente am baut un 3in1 acum o ora si peste o ora mai beau unulaughing maine nu mai vad unde e scoalalaughing) FORTA STEAUAAA:Xlaughing)

| celiamaria a răspuns:

Eu cred ca steaua :p

| rebecita a răspuns:

Si eu cred ca va castiga steaua happy

| XoXo1 a răspuns:

Steauaaa

| Ionutzu03 a răspuns:

Trebuie sa fii realist cand postezi ceva
Toata lumea...Stiaua stiaua dar...
Forta Twente

| MaDa04 a răspuns:

Mno vedeti ca n-o castigat Steaua voastralaughing

hai CFR CLUJlove struckxx!