| AlleXCs a întrebat:

Cu ce echipa(e) din liga 1 tineti? Care tine cu echipa cu care tin si eu are funda`love struck

Răspuns Câştigător
| AdinaELA a răspuns:

Buna! Eu tin cu Dinamo de peste 10 ani. happy

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua

| AlleXCs explică:

>>> Ms ca ati raspuns :*...pacat ca nu tin cu Rapid,Steaua,Gaz metan Medias, etc, etc.laughing.Puteti sa nu mai raspundeti :*. Oricum mersi :*:*:*. Dinamo 4ever love struck:Xlove struck!

| Dani04 a răspuns:

U Craiova.

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Dinamo, si stiu ca si tu tii cu Dinamo(te-a dat de gol intrebarea precedenta) :*

| Nickelback a răspuns:

Eu banuiesc ca ti cu Steaua cam asa tin totilaughing Dar eu sunt rapidistlove strucklove strucklove struck

| alin568429 a răspuns:

Steaualove struck

| Bul4NNN a răspuns:

Eu tin cu Steaua tongue cred ca si tu la fel sau ti cu una dintre aceste echipe :Rapid,Dinamo, Otelul Galati, Vaslui...saaau Gaz Metan Medias sunt aporape sigur ca am ghicit dar cred ca tii cu Otelul Galati tongue