| sabin89 a întrebat:

Cu ce picior a fost dat golul asta (stangul, dreptul)?
http://www.youtube.com/watch?v=jk-kXwjASEE

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Cred ca ori cu stangul, ori si-a dat autogol fundasul englez laughing

| sabin89 explică (pentru sublime89):

Cine mai poate sti in invalmaseala aia...Ce zici de Diego, comparativ cu Messi de exemplu?

| sublime89 a răspuns (pentru sabin89):

La fel de buni, dupa parerea mea, doar ca Messi mai are mult de jucat si-l poate depasi pe Maradona la performante. Ii lipseste macar un campionat mondial castigat cu Argentina.

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

A dat cu stangu-n dreptu'.

| sabin89 explică (pentru мιнαɛℓα36):

Nu e exclus nici asta. Tu pe ce treapta il asezi pe Diego? comparativ cu Pele, Messi, Iniesta...

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru sabin89):

La cat fotbal cunosc eu, cred ca Pele e nr.1! happy
Apoi Maradona, Zidane...Van Basten. In echipa Olandei au mai fost, la fel si in cea argentiniana, dar nu stiu sa spun acumhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice stangul, cel putin asa am vazut, dar la ce ingramadeala era in careu nu pot garanta nimic.

| sabin89 explică (pentru anonim_4396):

Oricum, a fost dat cu piciorul, nu cu mana, ca asta:-/
http://www.youtube.com/watch?v=-eZhBCqh8l8

| anonim_4396 a răspuns (pentru sabin89):

Mda...
Sunt aiurea filmarile ca sunt vechi si nu se vede prea bine.