| catalin7mar a întrebat:

Cu ce pot sterge marker-ul de pe o minge de fotbal(piele sintetica)?

13 răspunsuri:
| LondoneseCat a răspuns:

Spirt/acetonabig grin funda?

| Rebe97 a răspuns:

Incearca cu acetona ca la mine a functionat happy

| Ancuta7878 a răspuns:

Cu spirt sanitar! kiss

| Nommm a răspuns:

Hey Cata happy Poti folosi un dizovant [NU ACETONA!] il poti gasi la farmacie si nu costa mai mult de 5 lei. Se numeste Farmec si poate fi folosit pentru a sterge oja de pe unghii fara sa iti manance din calciu! Fundits'a?

| Nommm a răspuns:

Se strica materialul cu acetona!

| mEr a răspuns:

Pai nu se sterge daca ii permanent

| MihaiRusu88 a răspuns:

Ia un parfum puternic si da acolo cu parfum si apoi sterge cu o carpa

| 4myselfmi a răspuns:

Foloseste acetona, merge.
Sau diluant dar e puternic, poate merge si cu diluant! fundabig grin?

| Sylvia97 a răspuns:

Pune pe putina vata diluant sau acetona. Sper sa te ajute.winking

| alecsandrurazvan a răspuns:

Acetona sau Diluant

| alamicu33 a răspuns:

Spirt sau acetona

| Vranceanu_Alexandru_2000 a răspuns:

Cu o carpa si cu benzina! funda?

| Vranceanu_Alexandru_2000 a răspuns:

Cu o carpa si benzina! funda?